O nas

Jesteśmy ambitną firmą, która została założona w 2011 roku przez pasjonatów matematyki, którzy opracowali, między innymi, innowacyjny program do nauki matematyki e-math.pl. Jego głównym celem jest ułatwienie nauki matematyki zarówno Uczniom jak i Nauczycielom, oraz pomoc w prawdziwym zrozumieniu jej niesamowitych zagadnień.

Nasza misja

Naszą misją jest rozpowszechnienie miłości do matematyki, która nas otacza i śledzi w każdej karierze czy ścieżce życiowej, jaką wybierzemy. Chcemy pokazać, że matematyka może być logiczna i prosta, a co za tym idzie - przyjemna! Brak jej znajomości nie wynika bowiem z braku umiejętności czy możliwości umysłu, a jedynie ze sposobu, w który była ona nam przedstawiona. W e-math.pl wierzymy, że matematyka jest dla każdego!

Duże liczby

Tysiące


uczniów

Setki


lekcji

Doświadczona


kadra

od 2011 r.


na polskim rynku

Artykuły

edukacja domowa matematyka

Domowe nauczanie jest proste

Dziś już nie tak łatwo zachęcić ucznia do nauki matematyki. To nie te czasy, gdy wystarczyło pogrozić linijką. Uczeń XXI wieku stał się bardziej wymagający – i trudno mu się dziwić. Wielu uczniów nie widzi sensu w wykonywaniu żmudnych obliczeń na kartce z długopisem w ręce, gdy zewsząd otaczają ich wszelakiej maści smartfony, tablety i komputery.

Czytaj całość w PDF
edukacja domowa matematyka

E-math.pl – jak to się zaczęło

Zastanawiałeś się kiedyś, jak doszło do powstania tak unikalnego programu do wirtualnej nauki matematyki, jakim jest e-math.pl? Dziś w wywiadzie Urszula Korzeniowska, twórczyni metodologii e-math.pl, zdradza, co tak naprawdę skłoniło ją do tego, by zrobić małą pozytywną rewolucję w nauczaniu matematyki w Polsce.

Czytaj całość w PDF
edukacja domowa matematyka

Cyfryzacja edukacji

W XXI wieku, gdy komputery i tablety stały się nieodłącznym elementem naszego społeczeństwa, nie da się uniknąć cyfryzacji. Komputer to w dzisiejszych czasach już nie tylko rozrywka, ale nierzadko ważne narzędzie pracy. Pracodawcy wymagają dobrej znajomości obsługi komputera w rekrutacji niemal na każde stanowisko. Pytanie brzmi: czy polska szkoła może dobrze przygotować ucznia do życia w cyfrowym świecie?

Czytaj całość w PDF
edukacja domowa matematyka

Pora na matematyczną rewolucję

Według badań nad zdolnościami matematycznymi, przeprowadzanych w polskich przedszkolach i zerówkach, minimum połowa dzieci ma predyspozycje do tego, by świetnie radzić sobie z matematyką. Jednak już w drugim semestrze pierwszej klasy podstawówki pozostaje z nich tylko 25%, a później – jest tylko gorzej. Co piąty uczeń gimnazjum czy liceum ma problem z tym przedmiotem. Z czego to wynika?

Czytaj całość w PDF
edukacja domowa matematyka

Nowa era w nauce matematyki

Już nie tak łatwo zachęcić ucznia do nauki matematyki. To nie te czasy, gdy wystarczyło pogrozić linijką. Uczeń XXI wieku stał się bardziej wymagający – i trudno mu się dziwić. Wielu uczniów nie widzi sensu w wykonywaniu żmudnych obliczeń na kartce z długopisem w ręce, gdy zewsząd otaczają ich wszelakiej maści smartfony, tablety i komputery.

Czytaj całość w PDF
edukacja domowa matematyka

E-nauczyciel - matematyka XXI wieku

W XXI wieku, gdy komputery i tablety stały się nieodłącznym elementem naszego społeczeństwa, nie da się uniknąć cyfryzacji. Komputer to w dzisiejszych czasach już nie tylko rozrywka, ale nierzadko ważne narzędzie pracy.

Czytaj całość w PDF

Kontakt

https://www.e-math.pl
43-300 Bielsko-Biała, ul. Wyzwolenia 102
tel./faks: +48 33 810 00 02
tel.: +48 728 94 68 80
NIP 9371539583
e-mail:

asystent@e-math.pl
w sprawach merytorycznych i podobnych
admin@e-math.pl
w sprawach technicznych
biuro@e-math.pl
w prawie franczyz, współpracy itp.

nr konta: 92 1140 2004 0000 3602 7633 1916