Kłopoty z matmą? Dziecko zestresowane? Jak mu pomóc?

Spokojnie… My znamy matematykę, uczymy jej na co dzień i potrafimy ją dobrze wytłumaczyć. Aby iść z duchem czasów, naszą wiedzę zamknęliśmy w interaktywnym programie do nauki matematyki. e-math.pl oferuje największą na rynku bazę zadań, ćwiczeń, przykładów. To bogate i przyjazne narzędzie do samodzielnej nauki matematyki przez internet. Nie musisz połacić za korepetycje - wystarczy 15 minut dziennie, by zdać maturę z naszym programem.

KUP maturę swojemu dziecku za parę groszy

Czym jest e-math dla uczniów?

e-math.pl dla uczniów, to coś więcej niż wykłady z matematyki! To więcej niż martwy tekst, nudne wzory czy testy wyboru.

e-uczeń to praktyczne rozwiązywanie zadań za pomocą animacji, interaktywnych zadań, przykładowych testów maturalnych i zabawnych minigier. A wszystko po to, aby twoje dziecko zdało matematykę i abyś Ty spał spokojnie :).

Pomożecie? Pomożemy!

e-math dla uczniów to łatwy sposób nadrobienia zaległości i opanowania materiału niezbędnego do zdania obowiązkowej klasówki, egzaminu, matury z matematyki (podstawowej i rozszerzonej).

Twoje dziecko w naszym programie nie będzie musiało korzystać z papieru! Wszystkie zapiski i rozwiązania może przeprowadzić bezpośrednio w programie, który sprawdza jego zapisy i poprawia na bieżąco.

Wiemy jak wiele kłopotów potrafi sprawić matematyka, dlatego e-uczeń jest tak stworzony, aby poprowadzić twoje dziecko właściwą ścieżką rozumowania i na każdym etapie rozwiązywania zadania wskazać błędy i podpowiedzieć co robić dalej!

Czy nas potrzebujecie?

Odpowiedz sobie na pytania:
Czy Twoje dziecko jest w szkole gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej?
Czy Twoje dziecko boi się matematyki?
Czy chcesz by Twoje dziecko miało lepsze rezultaty w szkole?
Czy Twoje dziecko poświęca zbyt dużo czasu na nieproduktywną naukę?

Chcesz, aby Twoje dziecko...

zdało egzamin gimnazjalny z matematyki
nadrobiło zaległości ze szkoły poprzedniej
dobrze przygotowało się do każdej klasówki z matematyki
poprawiło swoje oceny?
zdało maturę podstawową
ugruntowało wiedzę do matury rozszerzonej z matematyki

Jeśli na któreś pytanie odpowiedziałaś twierdząco, to zdecydowanie potrzebujesz naszej pomocy! Ty i Twoje dziecko!

Idealnie nadajemy się dla wszystkich uczących się matematyki w szkołach ponadgimnazjalnych, a zwłaszcza dla przygotowujących się do obowiązkowego egzaminu maturalnego z matematyki (czyli już od 1 klasy), bez względu na wiek, poziom wiedzy, zaległości ze szkół poprzednich, stosunek do matematyki…

Jeśli Ty lub Twoje dziecko woli kontakt z żywą osobą, oferujemy dodatkowo warsztaty matematyczne oraz korepetycje z matematyki online.

Więcej znajdziesz tu: Matematyczne Warsztaty Maturalne i korepetycje online do matury

Czy wiesz że...

najważniejsze to pełna interaktywność programu!

Co 4 uczeń nie zdaje matury z matematyki

Nie pozwól, aby Twoje dziecko było w tej grupie!

odsetek zdanych matur średnie wyniki z matematyki

Jak działa program?

e-math dla uczniów bazuje na programie szkolnym z matematyki przerabianym w każdej szkole ponadgimnazjalnej. Każdy dział zbudowany jest z lekcji obejmujących wprowadzenie materiału oraz zadań, uporządkowanych od bardzo prostych do trudniejszych.

Aby przejść do następnego zadania Twoje dziecko musi poprawnie rozwiązać poprzednie zadanie, co zmusi go do przebycia całej ścieżki lekcyjnej. Jeśli przejdzie wytyczonym szlakiem GWARANTUJEMY, że dany zakres materiału będzie opanowany! Ukończenie wszystkich działów gwarantuje bezstresowe zaliczenie klasówek czy też zdanie matury z matematyki na poziomie podstawowym!!!

Żeby zmobilizować twoje dziecko do pracy i umilić nieco czas spędzony przy komputerze, za każde poprawnie rozwiązane zadanie dostanie ono odpowiednią liczbę kamieni – czyli nauka i zabawa w jednym.

Kamienie będzie mógł zamienić na urozmaicenie swojego e-asystenta, a w przyszłości może nawet na nagrody…

Co jest potrzebne do korzystania z programu?

Do nauki potrzebne są chęci, pozytywne nastawienie, komputer, stały dostęp do internetu.

Bądź na bieżąco

Wszystko odbywa się w domu lub innym dogodnym miejscu. W celu poinformowania Cię o postępach Twojego dziecka, raz na tydzień wysyłamy Ci krótkie 'sprawozdanie' z jego postępów.

9 korzyści dla Twojego dziecka

Najczęściej zadawane pytania... i udzielane odpowiedzi

 • Twoje dziecko uczy się gdzie chce!
  e-math.pl to strona www, którą można uruchomić w domu, w szkole, w parku, w autobusie… wszędzie, gdzie ma się ochotę (i internet).
 • Gwarancja zdania klasówek/matury!
  Po przerobieniu całego materiału gwarantujemy zdanie matury z matematyki.
 • Oszczędności!
  e-math.pl jest znacznie tańszy i zdecydowanie wygodniejszy od tradycyjnych korepetycji. Godzina korepetycji z matematyki to około 50 zł, u nas MIESIĘCZNY dostęp kosztuje od 20 do 95 zł za miesiąc (w zależności od abonamentu)
 • Twoje dziecko uczy się kiedy i ile chce!
  Można uczyć się codziennie albo nie, kwadrans lub dłużej. To uczeń ustala harmonogram nauki, ale może też to zlecić osobistemu e‑asystentowi, który przypilnuje, aby dziecko zdążyło do klasówki czy matury.
 • Nieograniczony dostęp!
  Twoje dziecko ma dostęp do swojego konta przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę (24/7).
 • Elastyczne płatności!
  Sam wybierasz rodzaj płatności. Płacisz miesięcznie, za pół roku, za rok lub dwa z góry… lub – kupujesz program na zawsze!
 • Nic nie rozprasza!
  Na stronie nie ma żadnych reklam, wyskakujących okienek czy natłoku informacji.
 • Tylko niezbędna wiedza do zdania matematyki!
  Nic więcej, nic mniej. Tylko tyle (i aż tyle) ile trzeba by zdać maturę. Oczywiście można korzystać z lekcji i zadań oznaczonych jako nieobowiązkowe, by poszerzyć wiedzę.
 • Jesteśmy do dyspozycji,
  aby pomóc Twojemu dziecku w nauce służymy poradą w doborze właściwej usługi i abonamentu – zobacz jak się z nami skontaktować.

Dlaczego warto nam zaufać?

…ponieważ jesteśmy solidni. I to nie tylko puste słowa. Regularnie przesyłamy raporty rodzicom z postępów nauki dziecka. Zależy nam, aby twoje dziecko robiło postępy! Przecież odpowiadamy za to! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie nauki matematyki. Znamy się na tym. Wielu już nam zaufało.

Interakcja przyszłości

Serwis oferuje usługę interaktywnego uczenia się w trybie online. Twoje dziecko jest prowadzone prawidłową ścieżką rozumowania, która zawiedzie go do poprawnego rozwiązania zadania matematycznego.

Jak korzystać z e-math.pl?

To proste.

 • Zarejestruj dziecko na stronie www.e-math.pl
 • Aktywuj konto (dostaniesz maila z linkiem do aktywacji)
 • Wybierz najlepszą dla siebie opcję
 • Zapłać
 • Poczekaj na uruchomienie usługi (zwykle w ciągu godziny)
 • Korzystaj!

Kilka przydatnych linków

Przekonaj się sam, że to proste! Zobacz wersję demo!

Nim wykupisz abonament e-math dla uczniów możesz zapoznać się z programem

 • wejdź na stronę DEMO
 • zarejestruj się, wypełniając formularz (zajmie Ci to kilka minut i jest bezpłatne)
 • odbierz pocztę z adresu, który podałeś przy rejestracji i aktywuj konto (kliknij w link podany w mailu lub wklej go do przeglądarki)
 • wejdź na stronę e-math.pl i zaloguj się
 • skorzystaj z dostępnych lekcji – zobacz jak to działa; pierwsza lekcja to nauka obsługi programu – należy ją przejść, żeby sprawnie rozwiązywać zadania, następna lekcja to jedna z lekcji z zakresu matematyki wg programu podstawowego