Przeczytaj co o e-math.pl napisali nauczyciele, dyrektorzy... Być może również z Twojej szkoły

Listy, maile, SMSy zostały skrócone, a dane osobowe usunięte.

Witam,
bardzo, bardzo dziękuję za umożliwienie nam pracy w tak dobrym programie. Moi uczniowie pisali w nim sprawdziany i kartkówki. (…) Oceny mam zróżnicowane i to się też liczy. To dzięki Państwa pracy. (…)
Jeszcze raz dziękuję i życzę dużo zdrówka 🙂

ZS w Tychach


Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za umożliwienie korzystania z platformy do tej pory. Jeżeli byłaby możliwość darmowego korzystania z platformy do końca roku szkolnego, to bardzo chętnie z tego skorzystam i proszę o udostępnienie 25 kont dla moich uczniów (jedna klasa), którzy teraz na platformie pracują.
Pozdrawiam serdecznie


Oczywiście dalej chętnie korzystałabym z uczniami z Państwa platformy. Właśnie zareklamowałam kolejne działy ze stereometrii w klasie 2M (mimo iż nie jest to zgodne z porządkiem naszego rozkładu materiału). I to dla nich chciałabym utrzymać konta.
Z podziękowaniem


Dzień dobry,
W imieniu własnym, uczniów i nauczycieli DZIĘKUJĘ. To pierwsza tego typu oferta (bezpłatna) - reszta żąda zapłaty więc nawet nie wysyłam dalej.
Z wyrazami szacunku.

Dyrektor Liceum


Jestem wdzięczna. Ilość zgłoszeń świadczy o tym, że "niechcący" jesteście bardzo dobrze przygotowani do zdalnej pracy. A ja będę bez wahania Was polecała teraz i dużo później też. Cieszę się, że do Was dotarłam.
Pozdrawiam


Dzień dobry.
Wszystko pięknie działa - dziękuję bardzo (gorzej z chęcią pracy młodzieży, ale na to już wpływu nie ma). Pracuję również w szkole podstawowej i pochwaliłem Państwa platformę pani dyrektor. Czy istnieje możliwość aby w tej szkole uczniowie klasy 8 skorzystali z darmowych zadań?. (...) Jeżeli będzie taka możliwość skorzystania z darmowego dostępu w tym okresie kwarantanny byłoby super :)
Pozdrawiam


Bardzo dziękuję. Jestem pod wrażeniem gotowości do pomocy i szybkości działania :)
Pozdrawiam serdecznie


Dzień dobry, jestem niezmiernie wdzięczna za okazaną pomoc, możliwość korzystania z platformy i założenia wirtualnych klas. Chciałabym zakupić trzy działy, (…). Proszę o więcej szczegółów i pozdrawiam serdecznie


Dzięki Wam jest mi o wiele łatwiej pracować. A w dzisiejszych czasach trzeba się wspierać. Dziękuję raz jeszcze za możliwość korzystania przez moich uczniów z Państwa usługi.
Pozdrawiam.

Bardzo dziękuję za szybkie uaktualnienie utworzonych klas wirtualnych. (…) Serdecznie pozdrawiam i w tych czasach życzę Państwu przede wszystkim zdrowia i optymistycznego nastawienia.


Dzień dobry,
(…) Wszyscy uczniowie są już zalogowani na państwa platformie. Z góry dziękuję za pomoc i zaangażowanie.


Proszę o założenie klas w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Dzisiaj wysyłam informację do uczniów z prośbą o zalogowanie się na stronie. Dziękuję za inicjatywę. Bardzo przydatne wydaje się Wasze narzędzie i zamierzam się z nim zaprzyjaźnić.
Pozdrawiam

Dyrektor Zespołu Szkół


Dzień dobry,
bardzo dziękuję za tak szybkie założenie kont. Dzisiaj popatrzę i popróbuję sama, a jutro mam nadzieję moi uczniowie.
Pozdrawiam


Bardzo Państwu dziękuję za szybkie utworzenie kont dla uczniów.
Pozdrawiam serdecznie:)


Bardzo dziękuję za wiadomość. Od poniedziałku poinformujemy uczniów. Jest to dla nas i dla nich doskonała możliwość pracy.
Pozdrawiam


dziękuję za błyskawiczny odzew na moje pytania
Pozdrawiam


Dzień dobry.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za aplikację (wczoraj uczyłam się pisania - może to być wyzwanie dla moim uczniów, wyzwaniem, które ich zmotywuje i zachęci)