Frequently Asked Questions
na tej stronie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Pomoc wideo tutoriale

Inne tematy

Może się zdarzyć, że przy próbie uruchomienia lekcji otrzymasz komunikat (jak na obrazku). Program e-math.pl wymaga wtyczki Flash do prawidłowego działania.

Zacznij od instrukcji wideo: Jak uruchomić wtyczkę FlashPlayer

(1) Kliknij "Potrzebujesz Flash Player wersji 10.2 lub wyższej. Możesz go pobrać ze strony https://get.adobe.com/pl/flashplayer/" (zaznaczony na obrazku)

(2) Kliknij na "Zablokowano Flash na stronie" (zaznaczony na obrazku)

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

(3) Kliknij "Zarządzaj"

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

(4) Kliknij suwaczek (zaznaczony na obrazku) i wróć do strony e-math.pl

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

(5) Przeładuj stronę e-math.pl (Ctrl+F5)

(6) Kliknij "Potrzebujesz Flash Player wersji 10.2 lub wyższej. Możesz go pobrać ze strony https://get.adobe.com/pl/flashplayer/" (zaznaczony na obrazku)

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

(7) Kliknij Zezwalaj

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

(8) Kliknij Dalej

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

Gotowe. Następnym razem wystarczy wykonać czynności od punku (6).

Jeśli korzystasz z przeglądarki Mozilla Firefox i otrzymałeś taki komunikat, to kliknij na obrazek klocka w oknie adresu i zaznacz "Pamiętaj decyzję", a następnie "Zezwól".

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

Jeśli korzystasz z przeglądarki Microsoft Edge lub Google Chrome i otrzymałeś komunikat "Potrzebujesz Flash Player wersji 10.2 lub wyższej. Możesz go pobrać ze strony https://get.adobe.com/pl/flashplayer/", to kliknij na napis "https://get.adobe.com/pl/flashplayer/", a następnie kliknij "Zawsze zezwalaj".

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

Na niektórych stronach możesz napotkać taki komunikat... Wtedy kliknij na wykrzyknik przy adresie i to kliknij na "napis Zezwalaj".

Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl Adobe Firefox problem z uruchomieniem lekcji e-math.pl

Możesz też spotkać taki przycisk... Wtedy kliknij go i wybierz "Zezwalaj".

e-math.pl zostal zoptymalizowany pod kątem działania w przeglądarce Google Chrome i Firefox. Korzystając z niej nie powinieneś mieć żadnych problemów w działaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby eliminować błędy również w innych przeglądarkach dlatego poinformuj nas jeżeli Twoja przeglądarka nie odczytuje wyników - prosimy o podanie numeru lekcji i nazwy przeglądarki.

„e” bo „elektroniczny”, „math” – bo matematyka, „e-math” – bo nowoczesna i skuteczna forma uczenia.

Interaktywność (ang. interactivity, łac. interactus – dosłownie: czyn wzajemny) to pojęcie z dziedziny komunikacji. Oznacza zdolność do wzajemnego oddziaływania na siebie, przez komunikujące się strony. e-math.pl właśnie taki jest! Komunikuje się z Tobą w trakcie rozwiązywania zadań. E-math.pl sprawdza twoje zapiski i reaguje na ich treść, podpowiadając lub korygując… dokładnie tak jak to robi korepetytor, ale duuuużo taniej.

Wszystkim i… wszystkim. Zacznijmy od tego, że e-math.pl nie ma konkurencji na rynku. Tylko e-math.pl sprawdza zadania podczas ich rozwiazywania! Inne programy sprawdzają zaledwie wyniki, a e-math.pl sprawdza również metodę rozwiązania i tok twojego rozumowania, pomagając Tobie w każdym momencie. Rozwiązujesz zadanie w komputerze, a nie na kartce, każdy krok w rozwiązaniu jest sprawdzany (a nie tylko wynik)!

Jest ich więcej niż można tu zmieścić

Jeśli chcesz sam się uczyć, to program z łatwością zastępuje korepetycje. A zatem: ile kosztuje godzina z naszym programem? Miesiąc ma 720 godzin; zatem są to GROSZE za godzinę. Dla porównania - godzina korepetycji kosztuje od 20 do 100 zł!

Gdy przerobisz wszystkie zadania oznaczone MM (Minimum Maturalne) – to gwarantujemy, że zdasz maturę.

Za pomocą systemu Przelewy24 (obsługuje większość banków w Polsce), możesz też przelać pieniądze na nasze konto i zawiadomić nas o tym fakcie mailem (by przyspieszyć zaksięgowanie wpłaty).

Tak. Będzie Ci pomagać e-asystent czyli program towarzyszący Twojej nauce, podpowiadający podczas lekcji i dobierający lekcje do Twojego poziomu. W przypadku problemów z programem, napisz do: admin@e-math.pl – w sprawach technicznych, asystent@e-math.pl – w sprawach merytorycznychs sprawach warsztatów maturalnych

Tak. Materiał serwisu obejmuje wszystko co jest potrzebne do zdania w przyszłości matury. A zatem odpowiadmy: Możesz i powinieneś!

Zacznijmy od tego, że e-math.pl nie ma konkurencji na rynku. Tylko e-math.pl sprawdza zadania podczas ich rozwiazywania! Inne programy sprawdzają zaledwie wyniki, a e-math.pl sprawdza również metodę rozwiązania!

To zależy od Ciebie i twojego nastawnienia do tego typu sposobu nauki. Materiał lekcyjny pogrupowany jest stopniem trudności i aby przejść dalej musisz opanować wcześniejszy materiał. Zadania są różnorodne, a niektóre wyglądają jak gry, by wytłumaczyć i zaciekawić matematyką. Kiedy będziesz miał kłopoty zawsze możesz liczyć na pomoc Twojego e-asystenta. Kiedy "utkniesz" na jakimś zadaniu również możesz napisać do nas - pomożemy - z e-math.pl matematyka stanie się prosta!

Nasz serwis działa na wszystkich przeglądarkach. Jednak wszelkie testy robimy na najnowszych wersjach przeglądarek: Google Chrome, Firefox, Internet Explorer. W zależności od przeglądarki wygląd strony może się nieznacznie zmienić, jednak nie zmieni się merytoryczna strona serwisu. Możesz też skorzystać z bezpłatnej SlimBrowser.

My to gwarantujemy! Jeśli przerobisz wyznaczone lekcje, to MUSISZ zdać maturę. Gwarantujemy to!

Korepetytor jest zbędny. W zamian dostajesz do pomocy e-asystenta, czyli program śledzący Twoje postępy w nauce, podpowiadający podczas lekcji i dobierający lekcje do Twojego poziomu. Zajrzyj też do pytania P12.

Zainstaluj czcionkę Lucida Unicode. Możesz ją pobrać z oficjalnej strony Microsoft'u

Zapraszamy do wersji demo programu https://e-math.pl
Ogroma różnorodność zadań sprawia, że na pewno znajdziesz tam zadania podobne do tych, które przerabiane są również w Twojej szkole. W chwili obecnej program obejumje ponad setki lekcji i tysiące zadań z matematyki.

Praca z programem jest łatwa. Jeśli jesteś uczniem, to zapraszamy do usługi e-uczeń. Bazuje ona na programie szkolnym z matematyki przerabianym w każdym gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej.
Każdy dział zbudowany jest z lekcji obejmujących wprowadzenie materiału oraz zadań, uporządkowanych od bardzo prostych do trudniejszych. Aby przejść do następnego zadania musisz poprawnie rozwiązać poprzednie, co zmusi Cię do przebycia całej ścieżki lekcyjnej.
A zatem wystarczy się zalogować (tutaj: https://e-math.ple-uczen.php) i zacząć rozwiązywać zadania.
Jeśli przejdziesz wytyczonym szlakiem GWARANTUJEMY, że dany zakres materiału będziesz miał opanowany! Ukończenie wszystkich działów gwarantuje bezstresowe zdanie matury z matematyki na poziomie podstawowym!!!
Żeby Cię zmobilizować do pracy i umilić nieco czas spędzony przy komputerze, za każde poprawnie rozwiązane zadanie dostaniesz odpowiednią liczbę kamieni. Kamienie będziesz mógł zamienić na urozmaicenie Twojego e-asystenta, a w przyszłości może nawet na nagrody…

Przepraszamy, prawdopodobnie wystapił błąd w systemie lub podałeś niepoprawny adres mail... Daj nam znać o tym na adres: biuro@4improve.pl lub za pomocą formularza.

Najprawdopodobniej nie masz zainstalowanej wtyczki FlashPlayer do przeglądarki. Możesz ją pobrać i zainstalować tutaj.

Program wymaga stałego połączenia z internetem. Sprawdź połączenie z internetem. Dodaj naszą witrynę do zaufanych.

Test ustawień przeglądarki możesz wykonać tym testem

(1) Może komputer utracił połaczenie z serwerem. Zamknij i ponownie uruchom przegladarkę. Spróbujj przejść lekcję ponownie.
(2) Może nie rozwiązałeś poprawnie zadania na slajdzie. Rozwiąż zadanie poprawnie.
(3) W niektórych przeglądarkach należy dodać witrynę: www.e-math.pl do zaufanych.

Nie ma takiej możliwości. Lekcje i punkty są zapamiętywane do każdego loginu osobno. Zadania rozwiązane można oglądać wiele razy, ale rozwiązać tylko raz (nie dotyczy minimatur).

Tak oczywiście możesz korzystać... (matematyka jest uniwersalna)

Kontakt

Formularz kontaktowy
Wpisz swoje imię. Lubimy wiedzieć z kim rozmawiamy :)
Podaj swój adres e-mail... Będziemy chcieli Ci odpowiedzieć na pytania
Twoja wiadomość/pytanie/wniosek...
>